homemailmapaUlubione

Aktualności » Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na VIII Uniwersyteckie Targi Pracy

2012-04-12 10:47:33 · CDS ·

Targi Pracy odbędą się 18 kwietnia 2012 r. w godzinach od 10.00 – 15.00 w budynku głównym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa.
Targi wspierają Wojewódzki Urząd Pracy, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Izba Przemysłowo Handlowa, Podkarpacki Klub Biznesu oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

Oferta Uniwersyteckich Targów Pracy skierowana jest do studentów i absolwentów, ale także do osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Targi to doskonała okazja do zapoznania się z wieloma atrakcyjnymi ofertami pracy, staży i praktyk. Osoby zainteresowane na miejscu będą mogły odbyć rozmowy z przedstawicielami wiodących firm oraz instytucji z regionu podkarpackiego i nie tylko.
Na Uniwersyteckich Targach Pracy gościć będzie wiele przedsiębiorstw, m.in. z branży administracyjnej, bankowej, finansowej, kosmetycznej, teleinformatycznej, ubezpieczeniowej, a także instytucji zajmujących się pośrednictwem pracy. Ponadto podczas VIII Uniwersyteckich Targów Pracy odbędzie się cykl szkoleń.

Największym atutem Targów Pracy jest możliwość indywidualnego kontaktu z wystawcami. Poprzez uczestnictwo w Targach można poznać profil przedsiębiorstwa i jego politykę kadrową i tym samym dowiedzieć się dużo więcej o firmie niż z ogłoszenia prasowego, czy z Internetu. Każda osoba, która odwiedzi Uniwersyteckie Targi Pracy będzie mogła znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania związane z potrzebami rynku pracy oraz dowiedzieć się w jaki sposób planować swoją karierę, by odnieść sukces zawodowy.


Więcej informacji związanych z VIII Uniwersyteckimi Targami Pracy można uzyskać w Biurze Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego, Al. Rejtana 16c, 35 – 959 Rzeszów, pok. 011, tel. (17) 872 10 27, e-mail: kariera@univ.rzeszow.pl.

 

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie (www.wup-rzeszow.pl)

projekt i realizacja: evl.plwww.evl.pl