homemailmapaUlubione

Aktualności » Konferencja „Szkolnictwo zawodowe wobec wyzwań rynku pracy – planowane wsparcie z PO KL w kontekście zmian w systemie szkolnictwa zawodowego”

2011-12-05 11:49:10 · CDS ·

Informujemy, że 8 grudnia 2011 r. w Restauracji "Nowy Dwór" (Zaczernie 955 A) z inicjatywy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie zorganizowana zostanie Konferencja pt. „Szkolnictwo zawodowe wobec wyzwań rynku pracy – planowane wsparcie z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w kontekście zmian w systemie szkolnictwa zawodowego”.

Jest ona adresowana do starostów, dyrektorów szkół zawodowych, kadry nauczycielskiej i instruktorów, pedagogów szkolnych oraz przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w realizacji projektu systemowego dla 180 szkół i placówek oświatowych prowadzących na terenie województwa podkarpackiego kształcenie zawodowe.

 

Celem Konferencji jest przybliżenie założeń projektu systemowego – którego realizacja przewidziana jest na 2012 rok – mającego na celu modyfikację dotychczasowego programu kształcenia zawodowego oraz wypracowanie nowoczesnych programów rozwojowych, co skutecznie przyczyni się do poprawy jakości i sposobu przygotowania absolwentów szkół zasadniczych do wyzwań rynku pracy.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w Konferencji prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego. Zgłoszenia będą rejestrowane do dnia 6 grudnia 2011 r. Z uwagi na fakt, iż ilość miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu się na Konferencję będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie wysłane na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.
 

 

Więcej informacji na stronie: http://pokl.wup-rzeszow.pl/pl/3/3/1001//aktualnosci_ip.html

 

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie (www.wup-rzeszow.pl).

 

projekt i realizacja: evl.plwww.evl.pl