homemailmapaUlubione

Aktualności » Praca wakacyjna studentów w Niemczech w 2012 roku

2011-12-05 11:46:32 · CDS ·

Znasz w stopniu komunikatywnym język niemiecki? Szukasz pracy na wakacje? Ta oferta może być dla Ciebie. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie do dnia 2 stycznia 2012 roku przyjmuje podania od studentów/uczniów zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech w okresie wakacyjnym.

Federalny Urząd Pracy (ZAV) w Bonn skierował do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie ofertę pracy wakacyjnej dla polskich studentów. O pracę w Niemczech mogą ubiegać się osoby, które w stopniu komunikatywnym znają język niemiecki. Oferta kierowana jest w szczególności do studentów studiów dziennych, uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych wpisanych na listę studentów "Immatrikulationsbescheinigung", osób w wieku od 18 do 35 lat.
- Oferta pracy sezonowej z niemieckiego urzędu obejmuje głównie wakaty w rolnictwie, przy sprzątaniu budynków, w hotelarstwie, gastronomii oraz w przemyśle – mówi Tadeusz Gospodarczyk, Wicedyrektor do spraw Poradnictwa i Pośrednictwa Pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.
Podania o pracę należy składać osobiście w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie, przy ul. Lisa Kuli 20, w nieprzekraczalnym terminie do 2 stycznia 2012 roku. O wyborze pracowników na dane stanowisko zadecydują niemieccy pracodawcy.

 

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy (www.wup-rzeszow.pl).

 

 

projekt i realizacja: evl.plwww.evl.pl