homemailmapaUlubione

Dla poszukujących pracy » Wyszukaj ofertę pracy

Oferta pracy
PracodawcaDoprastav Sp. z o.o.
Zgłaszającypracuj.pl
MiastoŁańcut
Powiatszczegóły w opisie oferty
BranżaInna, USŁUGI/Budownictwo
StanowiskoSpecjalista ds. Logistyki
Forma zatrudnieniaszczegóły w opisie oferty
Wymagane wykształcenieszczegóły w opisie oferty
Dodatkowe wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne
  • Doświadczenie zawodowe przy realizacji projektów budowlanych min. 2 lata
  • Dobra organizacja pracy i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność
  • Sumienność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
Opis stanowiska

firma specjalizująca się w realizacji inwestycji drogowych, mostowych i tunelowych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób posiadających doświadczenie na stanowisku:

Specjalista ds. Logistyki

Opis stanowiska:

  • Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór nad terminowością ich dostaw
  • Sporządzanie zamówień i ofert podwykonawczych
  • Współpraca z kontrahentami w ramach ustalania warunków dostaw
  • Organizacja i nadzór nad transportem surowców i produktów
  • Współpraca z kierownikiem budowy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość osobistego rozwoju zawodowego
Oferta ważnaod: 2010-12-17, do: 2010-12-31
Kontakt z pracodawcąEmail: rekrutacja@doprastav.pl
www: http://www.pracuj.pl/mojpracuj/AplikujDo.aspx?offerID=1887230&rto=1&style=aplikuj
Sposób aplikowania

Aplikację zawierającą CV i list motywacyjny  wraz z  numerem referencyjnym
prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

rekrutacja@doprastav.pl

projekt i realizacja: evl.plwww.evl.pl